Top

Hakkımızda

Larin Makine

Elektrik, makina ve otomasyon alanlarında, en son teknolojiyi kullanarak, profesyonel çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Tasarım ve proje düzeyinden, uygulama ve devreye alma evrelerine kadar yenilikçi çözümler üreterek, maliyet ve niteliği dengelemekteyiz.

Her biri alanında uzman olan personelimiz ve teslim ettiğimiz projelerin artta durabilme eforu, nitelik ilkemizi ortaya koymaktadır. Ekibimiz sayesinde teslim ettiğimiz tam projelerde nitelik ve eminliğimizi ortaya koymaktayız.

Kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden, güvenilir ve zamanında projeleri hazırlayıp, hizmet sonrası gerekli desteği kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Vizyonumuz

Makine sektöründe öğrenilen bir marka olmak için kendisine kesintisiz geliştirme ilkesini özümseyen işletmemiz ileri teknoloji, alıcı odaklı yapım yaklaşımıyla ve yeniliklere açık teçhizatlı kadrosuyla mükemmelliği standart hale getirmektir.

Faaliyet gösterdiği her sektöre önde gelen işletmeler arasında olan, teknolojik yeniliklerle kesintisiz büyüyen, alıcılarının temennilerini karşılayan nitelikte mekatronik sistem üreten, alıcı ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, evrensel bir firma olmak.

Misyonumuz

Üretimde güncel teknolojiyi, uzmanlığı, sürekliliği, süreç deneyimi ve sürdürülebilir kalite yaklaşımını birleştiren şirketimizin misyonu son kullanıcının beklenti ve isteklerinin göz ardı edilmeksizin makine parçalarının üretimini gerçekleştirmektir.

İmal sektörlerinin gereksinimlerini karşılayacak mekatronik sistemler için zorunlu olan mekanik tasarım, mekanik imal, elektrik tasarım, elektrik kurulum ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaları kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile reelleştirerek inovatif bir yapı olmuştur.

WhatsappWhatsapp